• Неодамнешно
  • -30 %
Лето 2018 Завој Костим за капење им Помогнам на Новите Bandeau Бикини Бразилецот Жените костими за капење на Плажа Секси Сечење на врвот Брановидна чипка Костим за Капењ

Лето 2018 Завој Костим за капење им Помогнам на Новите Bandeau Бикини Бразилецот Жените костими за капење на Плажа Секси Сечење

DEN 567.00
DEN 810.72

Количината на стоката
Това е достапна


2) Pls плати во рок од три дена, па можеме да брод за да што побрзо.
Ние сме една фабрика.
Ви посакувам среќен шопинг!

Големина за повикување само:
Костим за капење, има добра флексибилност.
Ние и ветуваме на :
сите слики се вистински снимање, боја и големина се во парк, ве молиме да се увери за да се купи! Вашата поддршка е движечка сила за нашиот дизајн и производство!
1)Пред да плаќаат вашата нарачка pls контакт сите детали со нас, inculde цената и ставка детали.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
2)Ако не сте задоволни со нашиот производ, pls контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
Ова е производ од Кина,
Ние го избере многу удобно ткаенина,
Имаме висок квалитет и ниска цена.
1), Ќе зависи од вашето задоволство да се успее. па вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.Спореди детали со твое ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење,ви благодарам.
Ова е многу динамичен костим за капење,
Многу добра еластичност, удобно ткаенина.
Имаме многу стил костими за капење за вас за да изберете од. NAYOOTON (2004-2018)
Добредојдовте на нашиот магазин.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
3)За големите трговија на големо, ние ќе ви даде satisified попуст, можете да контактирате со нас во секое време.
3)Ако имате било добар предлог, исто така, може да совети нас, ние треба вашата голема поддршка.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Spandex
Број На Модел На:
NAYOOTON D0164
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Бренд Име:
NAYOOTON
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина Nayooton костим за капење фабрика
квалитет:
Вештачки Квалитет тестирање

Слични производи во категоријата