• Неодамнешно
  • -35 %
Тип C Безжични Полнење Приемник Nillkin краток USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за huawei p10 за Google Пиксели XL zuk

Тип C Безжични Полнење Приемник Nillkin краток USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за huawei p10 за Google Пиксели XL zuk

DEN 432.00
DEN 663.84

Количината на стоката
Това е достапна


Тип C Безжични Полнење Приемник Nillkin (кратка верзија) USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за huawei p10 за Google Пиксели XL zuk
Компатибилен со : За xiaomi mi5 За xiaomi mi5s За xiaomi redmi забелешка 4 За xiaomi redmi забелешка 4x За xiaomi забелешка 2 За huawei P9 Лајт За huawei чест 8 За huawei p10 За huawei p10 плус За meizu Про 6 За oneplus 2 За oneplus 3 За LG G5 За LG G6 За HTC 10 За Meizu Про 5 За Nexus 5 X За Nexus 6 P За Google пиксели За Google пиксели XL Оваа Чи Безжични Полнење Приемник е специјално дизајниран за Тип-C интерфејс за на мобилен телефон, не се сите модел на телефон се погодни, ве молиме прашајте го продавачот за помош ако не можете да бидете сигурни дека вашиот телефон е погодна или не ^_^

Клучни карактеристики

боја:
Краток приклучок
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,ZTE,Nokia,xiaomi,HTC,Lenovo,Huawei,Samsung,Motorola
USB Порти:
1
Тип:
Безжичен Полнач
Излезен Интерфејс:
Тип В
Квалитетот сертификација:
CE,CCC,УЛ
Број На Модел На:
За Huawei
Бренд Име:
NILLKIN
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Излез:
5V/2.4 НА
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
На текст:
100-240V/0.15 НА

Слични производи во категоријата