• Неодамнешно
  • -7 %
Новиот Девојки Sequins Мики М Уши Мрежа Шапка Characte Snapback Коска Безбол Капи Деца на Сонцето Капа Casquette Капа за 3-8Yrs Деца

Новиот Девојки Sequins Мики М Уши Мрежа Шапка Characte Snapback Коска Безбол Капи Деца на Сонцето Капа Casquette Капа за 3-8Yrs

DEN 335.00
DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна


http : //www.aliexpress.com/store/818024
Новиот Девојки Sequins Мики М Уши Мрежа Шапка Characte Snapback Коска Безбол Капи Деца на Сонцето Капа Casquette Капа за 3-8 Yrs Деца Бои : како на сликата Материјал : acylic+памук+мрежа Возраст : 3-8 Yrs Шапка обемот : 50-54cm (2-3 cm отстапување постои поради различни мерење начин) Тежина : app 90g Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер шапка

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
WM32
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Рака Тип:
прилагодлив

Слични производи во категоријата