• Неодамнешно
хип-хоп Тони Тони Хеликоптер ЕДНО ПАРЧЕ аниме cosplay Јапонски цртан филм Капа за Бејзбол капи Везови шема

хип-хоп Тони Тони Хеликоптер ЕДНО ПАРЧЕ аниме cosplay Јапонски цртан филм Капа за Бејзбол капи Везови шема

DEN 465.12

Количината на стоката
Това е достапна


Опис Материјал : Полиестер, Памук, големина : за 57-64 см, може да се прилагоди со себе. пакет вклучувајќи : 1 buc како слика шапка 100% Сосема Нов Забелешка : 1.Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. 2. Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка, ве молиме да се разбере. 3.1 инчен = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
ПРЕВОЗОТ По исплата потврда, објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена (прилагодено треба 7-10days). Испорака време : околу 15-25 дена Epacket. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-40days. EMS 10-20days. ОДНОСНО, Fedex и DHL 7-10days ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието Кина и царинските прописи. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. 2. Ако не се исполнат нашите Porducts, PLS контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детални белешки. Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
21516hip-хоп

Слични производи во категоријата