• Неодамнешно
Корејски Везови Писма Бејзбол Капа Пролет, Есен Бренд Snapback Памук Капи За Жените И Мажите Прилагодливи 4 Бои

Корејски Везови Писма Бејзбол Капа Пролет, Есен Бренд Snapback Памук Капи За Жените И Мажите Прилагодливи 4 Бои

DEN 298.56

Количината на стоката
Това е достапна


Други Политики :
 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
 Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
 П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
 П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
 Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
 Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
 Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
 П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално . Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
 Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
 П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
 П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Купи со доверба!
 Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Клучни карактеристики

Големина:
55-58cm
Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
8664
Бренд Име:
XEONGKVI
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата