• Неодамнешно
Пролет и лето тенка безбедност панталони двоен слој чипка шорцеви женски панталони плус големина

Пролет и лето тенка безбедност панталони двоен слој чипка шорцеви женски панталони плус големина

DEN 468.96

Количината на стоката
Това е достапна


Ткаенини : Чипка+mercerized памук Азија Големина : M/L/XL/XXL (1cm=0.39 in) Препорачуваме да изберете поголема големина од нормално Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина.Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. М половината : 56-70cm бедрото : 44-46cm должина : 30cm L половината : 60-80см бедрото : 46-49cm должина : 30cm XL половината : 66-88cm бедрото : 49-52cm должина : 30cm XXL половината : 70-90cm бедрото : 52-55cm должина : 30cm

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Безбедност Кратки Панталони
Функција:
Плус Големина
Број На Модел На:
M/L/XL/XXL
Материјал:
Памук
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Други

Слични производи во категоријата