• Неодамнешно
  • -5 %
2 Боја Отворено Патување Прва Помош комплет Мини Автомобили Прва Помош комплет торба Дома Мали Медицински кутија Итни Опстанок Торба

2 Боја Отворено Патување Прва Помош комплет Мини Автомобили Прва Помош комплет торба Дома Мали Медицински кутија Итни Опстанок

DEN 592.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 21 X15.5 X7 CM
Материјал : 1000 D водоотпорен материјал
Тежина : 235 грама
Карактеристики :
Висок-квалитет најлон материјал, водоотпорен и анти-корозија, трајни, земајќи ги во предвид удобност, се чувствуваат помек
Molle дизајн, може да бидат вчитани на тактички вест, појас, girdle и друга опрема која се користи
Патент затворени, може да биде целосно отворен, на внатрешни мала панделка, погодно за фиксно предмети
Мали димензии, лесна за носење, лесна за употреба
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Пустината&Фокс
Тип:
Прва Помош Колекции
Големина:
21X15.5X7CM
Материјал:
1000D водоотпорен материјал
Тежина:
about 235 g

Слични производи во категоријата