• Неодамнешно
  • -40 %
Жените Beret Капи Есен Зима Волна Berets Капа Дама Моден Бисер Streetwear Boina Feminina Солидна Боја Слатка Девојка Beanies

Жените Beret Капи Есен Зима Волна Berets Капа Дама Моден Бисер Streetwear Boina Feminina Солидна Боја Слатка Девојка Beanies

DEN 384.00
DEN 639.36

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Beret Капи Есен Зима 100% Волна Berets Капа Дама Моден Бисер Streetwear Boina Feminina Солидна Боја Слатка Девојка Beanies
Боја
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 дена 2. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
2. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
К KISSBAOBEI
Стил:
Новина
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
C88
Глава Турнеја:
56-58cm

Слични производи во категоријата