• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs Големи Стоматолошки Двојно-на чело Т-Форма Интраорална Образ Усна Ремените Отварачки

10pcs Големи Стоматолошки Двојно-на чело Т-Форма Интраорална Образ Усна Ремените Отварачки

DEN 809.00
DEN 899.04

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
Нови и Трајни
Пластични ремените ви даде непречен поглед на усната празнина
Материјал : Пластика
Боја : Бела Транспарентна
Облик : Т-форма
Големина На : Големи
Пакетот Вклучува :
10 Компјутери Т-Форма 2-Раководител Устата Настроената Голема Големина

Клучни карактеристики

Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Белење На Заби

Слични производи во категоријата