• Неодамнешно
  • -5 %
Стоматолошки устата RTM огледало Стоматолошки Produtos Odontologicos Батерија Анти Магла Само Чистење Забен Rtm Орален Устата Огледало

Стоматолошки устата RTM огледало Стоматолошки Produtos Odontologicos Батерија Анти Магла Само Чистење Забен Rtm Орален Устата

DEN 13634.00
DEN 14352.00

Количината на стоката
Това е достапна

•Микропроцесори контролирано брзо полнење тип на батерија полнач,
текст 6 V, 800m A; Целосна наполнетост на време прибл. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.1 час •Полнач капацитет : две батерии истовремено •Напојување : мали приклучок тип,100 за да 240 V AC,60/50 Hz,6 VA
Autoclavable : 135°C~275°F
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.стоматолошки produtos odontologicos батерија анти магла само чистење забен устата RTM огледало
Спецификација :
•Се справи со должина : 172 мм, конусни •Ергономски зафат : дијаметар 5mm 13,5 мм, со не се лизга, мат финиш •Рака-парче тежина : 80g, вклучувајќи батеријата •Сите високо-одделение материјали : медицински нерѓосувачки челик AISI 316 L •Заменливи, двострано прецизност ретровизори : Огледало со дијаметар од 22 мм •Високо-одделение optically полиран не ' рѓосувачки челик; Предната површина одраз; •Magnetically задржана и лесно пренослив •Hermetically запечатени, brushless, DC директен-вози микро-моторни •Електронски стабилизиран, контролирани огледало брзина(14,000 rpm) •Никел метал hydride (Ni MH) долготрајни батерии
без мемориска ефект, корисни живот по целосно наполнет прибл.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Метал
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-OE18
НЕТО-WT.:
1.5 G
Употреба:
Професионална стоматолошка
Состојба:
Нови
сертификација:
CE
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
картонска кутија

Слични производи во категоријата