• Неодамнешно
  • -5 %
2018 добар квалитет Резервни кертриџ/турбина/роторот за NSK S MAX Секретар-20 Имплант 20:1 контра агол CE СЕКРЕТАР-20

2018 добар квалитет Резервни кертриџ/турбина/роторот за NSK S MAX Секретар-20 Имплант 20:1 контра агол CE СЕКРЕТАР-20

DEN 2001.00
DEN 2106.24

Количината на стоката
Това е достапна

Резервни делови Кертриџ Турбина Роторот За NSK S-MAX SG20 Имплант 20 : 1 Контра Агол Handpiece одговара за NSK SG20 имплант handpiece Сосема нов !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
SG20
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
100g

Слични производи во категоријата