• Неодамнешно
  • -5 %
S1 S2 S3 Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips скалирање совети handpiece Одговара За NSK

S1 S2 S3 Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips скалирање совети handpiece Одговара За NSK

DEN 456.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips Одговара NSK 1.100% Оригинални да се гарантира. 2.100% медицинска употреба од не ' рѓосувачки челик.Висок квалитет на стоматолошки scaler tips. 3.SJ1 SJ2 SJ3 врвот се користи за да се отстрани supragingival calulus. 4.Пакување : 1 buc. 5.Компатибилен со : Ултразвучно Scaler NSK 6.На површина е обложена со специјален материјал, потрајни, повеќе efficien
стерилизирање и преземање надвор од матичните во коренскиот канал.
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Клучни карактеристики

боја:
S3, S1, S2, 3 ЕЕЗ 1 НА СЕКОЈА
Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
DEASIN
Број На Модел На:
OAO-N001
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
100g
Состојба:
Нови
Употреба:
ултразвучно scaler handpiece
Примена:
Стоматолошки Оддел
Транспорт Пакет:
1 компјутер/торба
Сертификат:
CE, ISO
Пакет:
картонска кутија

Слични производи во категоријата