• Неодамнешно
  • -5 %
2.78 mm Керамички имајќи компатибилен Кертриџ за KAVO 105c PB Handpiece

2.78 mm Керамички имајќи компатибилен Кертриџ за KAVO 105c PB Handpiece

DEN 2006.00
DEN 2112.00

Количината на стоката
Това е достапна

Номинална Брзина на ротација 320000rpm-380000rpm / 380000rpm-480000rpm Чак тип push копчето Имајќи Керамички имајќи / нерѓосувачки имајќи Оценет воздушен притисок 0.22 Mpa Бучава помалку од 60 d B дезинфекција autoclavable до 135°C Bur Апликација 1.59-1.600 mm компатибилен модел KAVO105 C PB
10 компјутери во една мала кутија
100 компјутери во една картонска Усвојување на увезени поаѓајќи од германски Издржливи во употреба
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
OAO-K16
Големина:
Small
Состојка:
Метал
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
20g
Состојба:
Нови
Употреба:
За Kavo 105C
Примена:
Орална Рехабилитација Оддел
Транспорт Пакет:
10PC/Торба
Сертификат:
CE, ISO
Потекло:
Кина
Пакет:
Картонска Кутија

Слични производи во категоријата