• Неодамнешно
  • -6 %
5PCS Стоматолошки footswitch контрола вентил Стоматолошки Вентил на стоматолошки стол подножјето на возилото се префрлите вентил нога контрола switch бакар вентил 5*3*3мм

5PCS Стоматолошки footswitch контрола вентил Стоматолошки Вентил на стоматолошки стол подножјето на возилото се префрлите вентил

DEN 1354.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации : 3мм и 5mm приклучок

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Слични производи во категоријата