• Неодамнешно
  • -35 %
2 Кутии Стоматолошка Лабораторија Материјал Нето Форма Восок Затворач Форма Восок За Стоматолошки Метал Екипа Или Акрил Parital Дизајн

2 Кутии Стоматолошка Лабораторија Материјал Нето Форма Восок Затворач Форма Восок За Стоматолошки Метал Екипа Или Акрил Parital

DEN 599.00
DEN 921.60

Количината на стоката
Това е достапна

1.100% нов и висок квалитет 2.Бесплатен превозот во светот 3.четири tpyes како што е напишано на фото Сопственост : лесно да се обликуваат, не виткајте, горат без остатоци. Свиткување многу стабилен, нема деформација и контракција. Употреба : восок линија е главно се користи за производство на восок sprue, издувните премин, непце, како што stent восок, а потоа вградување, dewaxing и лиење метал Пакување листа : 2 кутија

Клучни карактеристики

боја:
Затворач, Голема Мрежа, Мали Мрежа, Т Затворач, Хексагонална Дупка, Тркалезна Дупка
Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
нето-форма
Големина:
Moderate
Состојка:
восок
НЕТО-WT.:
2 Кутии

Слични производи во категоријата