• Неодамнешно
  • -5 %
Добар квалитет 2 ПАРЧИЊА Стоматолошки Стоматолошки Оптички Влакна Handpiece Светлина Моќ контрола кутија

Добар квалитет 2 ПАРЧИЊА Стоматолошки Стоматолошки Оптички Влакна Handpiece Светлина Моќ контрола кутија

DEN 2685.00
DEN 2826.24

Количината на стоката
Това е достапна


Компактна, лесна контрола на телесната тежина модул да се работат два оптички handpiece
Автоматско actrvatich на handpiece осветлување
Осветлување одложување прилагодливи помеѓу 0-12 секунди Едноставна инсталација во одборот на нови или постоечки стоматолошки единица
Работи брендови на оптичките насадни инструменти
Влезен Напон : 12 V-24 V
Излезен Напон : 2.5 V-3.5 V (прилагодливи)
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-094
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
400g
Состојба:
Нови
Примена:
стоматолошката клиника
Транспорт Пакет:
2PC/Торба
Сертификат:
CE, ISO
Пакет:
картонска кутија

Слични производи во категоријата