• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет 2018 Нови Средината Опрема За NSK S-MAX SG20 Имплант 20:1 Контра Агол Handpiece центар вратило резервни делови

Висок Квалитет 2018 Нови Средината Опрема За NSK S-MAX SG20 Имплант 20:1 Контра Агол Handpiece центар вратило резервни делови

DEN 2092.00
DEN 2202.24

Количината на стоката
Това е достапна

Средината Опрема За NSK S-MAX SG20 Имплант 20 : 1 Контра Агол Handpiece центар вратило резервни делови
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Состојка:
Метал
Број На Модел На:
OAO-SG20
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
0.2 г
Состојба:
Нови
Употреба:
За NSK S-MAX SG20
Примена:
Орална Рехабилитација Оддел
Транспорт Пакет:
10PC/Торба
Сертификат:
CE, ISO
Потекло:
Кина
Пакет:
картонска кутија

Слични производи во категоријата