• Неодамнешно
  • -5 %
Хируршки светлата медицински led светло loupe зголемувачот главата светилка прилагодливи висок интензитет на работа наплаќа

Хируршки светлата медицински led светло loupe зголемувачот главата светилка прилагодливи висок интензитет на работа наплаќа

DEN 8801.00
DEN 9264.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција Влезен напон : AC110-240 V / 50-60 HZ литиум батерија, прилагодлив осветленост, висока светлина интензитет. Напон AC90-250 V Светилка моќ 3 W LED Боја температура 6500 K Светилка живот 50000h lllumimation 60,000 lx DC Полнење 4h DC Напојување 5h N.W. 0.5 КГ Пакет големина 205*190*127mm гаранција од една година
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Состојка:
Метал+ПВЦ
Бренд Име:
DEASIN
Број На Модел На:
OAO-DD104
НЕТО-WT.:
350g
Состојба:
Нови
Осветлување:
60,000 lx
Примена:
Орална Хирургија
Време На Полнење:
5H
Сертификат:
CE, ISO
ХС:
90184990
Пакет:
Картонска Кутија

Слични производи во категоријата