• Неодамнешно
  • -15 %
Силиконски Teething 1pcs Legos Бебе Природни DIY Pendant Силикони Teether Бебе Нега Ѓердан Силикони Колачиња

Силиконски Teething 1pcs Legos Бебе Природни DIY Pendant Силикони Teether Бебе Нега Ѓердан Силикони Колачиња

DEN 408.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

7 MM Тежина:15g
1. Спорот не е единствениот начин да се реши проблемот ,
ќе добиете повеќе изненадување ако контактирајте со нас . Бразил е потребно повеќе време 50-90 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето .
Пекинг Време 08 : 30-18 : 30
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.
Ние и ветуваме, ќе одговори без 24hours .
2 одберете го претпочитаниот метод на плаќање на проверка на страница .
Кога имате било каков проблем во врска со пратката , ве молиме слободно контактирајте со нас .
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/ Aliexpress Стандард Превозот или други превозот начин. Нема мамење,се само фер тргување.
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време, ве молиме да ни остават massange,
ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работно време,
можете да добиете promt одговор. На сад : e Packet испорака од Кина.
Контакт со нас на :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,
така што не можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди убаво услуга .
Плаќање :
1. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен. Производ Покажуваат : Производ Големина : Пакувањето на Производот : Сертификат : Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.

Клучни карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Skybule, Тиркизна, Розова, Виолетова
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
MD
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Обликот:
Долго
Функција:
Teether
Број На Модел На:
MD012 Силикони Teether
Материјал:
100% храна одделение силиконски
Објектот:
Chewable Тула Се Држиме Силикони Teether Монистра
боја:
Црвено/Розова/Зелена/Тиркизна/Сино/Црна
Големина:
70mm silicone teether
Се користи 1:
Teething Години Играчки / Pacifier Синџир
Користете 2:
Накит Шарм /Ѓердан Приврзоци
Користете 3:
DIY силикони монистра / pendant
teething играчки бебе:
Кина силикони teether Добавувачи
силиконски teether:
Висок Квалитет на Растенијата силикони teether
Висок Квалитет на Растенијата силикони teether:
Според барањата на клиентот

Слични производи во категоријата