• Неодамнешно
  • -12 %
Со рачка beaker во слаба форма,Капацитет 300ml,Надворешниот дијаметар=76mm,Висина=105mm,Лабораториски beaker со рачка

Со рачка beaker во слаба форма,Капацитет 300ml,Надворешниот дијаметар=76mm,Висина=105mm,Лабораториски beaker со рачка

DEN 420.00
DEN 477.12

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Со рачка beaker во слаба форма,Капацитет 300ml,Надворешниот дијаметар=76mm,Висина=105mm,Лабораториски beaker со рачка

Клучни карактеристики

Капацитет:
300ml
Класификација:
Beaker
Број На Модел На:
Со рачка beaker во слаба форма 300ml

Слични производи во категоријата