• Неодамнешно
НОВО 1 307 329 088/1307329088 ОЕМ D2S/D2R XENON БАЛАСТ 1307329087 1307329088 1307329089 ЗА Б M W M i n i ФОЛКСВАГЕН

НОВО 1 307 329 088/1307329088 ОЕМ D2S/D2R XENON БАЛАСТ 1307329087 1307329088 1307329089 ЗА Б M W M i n i ФОЛКСВАГЕН

DEN 1468.80

Количината на стоката
Това е достапна

Апликации : ЗА 2003-2007 година Мерцедес SL-Class SL500 SL600 SL55 AMG ЗА 2003-2006 Мерцедес С-Класа S350 S430 S500 S600 S55 AMG
Погоден D2 S D2 R сијалица
1 307 329 023 1 307 329 052 1 307 329 064 1 307 329 060 1 307 329 066 1 307 329 067 1 307 329 068 1 307 329 072 1 307 329 073 1 307 329 074 1 307 329 081 1 307 329 082 1 307 329 084 1 307 329 086 1 307 329 087 1 307 329 088 1 307 329 089 1 307 329 090 1 307 329 092
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Клучни карактеристики

Специјални Функции:
Стандард
Објектот Тежина:
Standard
Производителот Дел Број:
1 307 329 086/1307329086
Објектот Висина:
Standard
Бренд Име:
BINGWFPT
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Должина:
Standard
Погоден За Ламбата:
Фарови
Другиот Дел Број:
1 307 329 073/1 307 329 060 / 1 307 329 064 / 1 307 329 066
Објектот Ширина:
Standard
Дел Број:
1 307 329 073 1307329 073
Дел Број 1:
1307329087 1 307 329 087
Дел Број 2:
130732908901 1 307 329 087 01
Дел Број 3:
1 307 329 060 / 1 307 329 064 / 1 307 329 066
Дел Број 4:
1 307 329 067 / 1 307 329 068 /1 307 329 073
Дел број 5:
1 307 329 081 / 1 307 329 082 / 1 307 329 084
Дел број 6:
1 307 329 086 / 1 307 329 087 /1 307 329 088 / 1 307 329 089

Слични производи во категоријата