• Неодамнешно
  • -10 %
TF03 Голем Екран, Капацитетот на Батеријата Тестер на Напон, Струја Екранот Coulometer Coulomb Контра RV Посветен 50V 500A

TF03 Голем Екран, Капацитетот на Батеријата Тестер на Напон, Струја Екранот Coulometer Coulomb Контра RV Посветен 50V 500A

DEN 3638.00
DEN 4042.56

Количината на стоката
Това е достапна


Имајте на ум : There is no печатени копчето и на англиски јазик логото на вистински производ .
Пакет содржи : 1* TF03 50 V 500 A Coulomb Метар 1*2м Оклопна линија
Ние прифаќаме alipay(ЗАЧУВАМ), тоа за поддршка Кредитна Картичка, Western Union, TT итн. Друг метод на плаќање ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети ќе брод со следење на број. Времето за испорака зависи од превозникот. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, комуникација е најдобар начин да се реши проблемот. 3 месец гарантира размена.Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. 1 Година гаранција за не-намерно оштетување на неисправни предмети. Ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број, ако барањето размена или гаранцијата. Ние го цениме за вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Не НСД лево е подобро од 1-4 ѕвезди за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни/Неутрален повратни информации или отворен спор. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ailavi
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Возилото Батеријата Тестер
Број На Модел На:
TY03

Слични производи во категоријата