• Неодамнешно
  • -10 %
Мулти Моќ батеријата зафат за sony a77 ii dslr фото Камера

Мулти Моќ батеријата зафат за sony a77 ii dslr фото Камера

DEN 2506.00
DEN 2784.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изложеност на копчето
7.
Карактеристики На Производот :
1. Пекинг Време ,Pls ве молиме имајте на ум. Fn копче/Image rotation копчето
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO/DPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
Драматично ја подобрува стабилноста. Smart teleconverter копче/Фокусот Зголемувачот копчето. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Пекинг Време
3. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Нашата Нова Година Празник ќе бидат уредени како што е подолу :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Пекинг Време
2. Пекинг Време , ќе се организира на 23-ти,Февруари. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Последната испорака датум пред празникот е 7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Задните контрола, dial
Одговара за
Sony Алфа dslr фото - A77 / A77 V/A77 II
Компатибилен Модел :
Sony ВФ-C77 AM
Производот Содржи :
Батеријата зафат за A77ii /A77 V x1
Батеријата Држачот за NP-FM500 H батеријата x1
Manualx1
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Налози после 7 Февруари. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.

Клучни карактеристики

Модел:
Sony Алфа dslr фото - A77 / A77V/A77 II
Пакет:
Yes
Бренд Име:
WNG
Компатибилен Камера Бренд:
SONY

Слични производи во категоријата