• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Нови 15V Четири Модел 18650 Батериите за Складирање Заварување Парче Случај Носителот Кутија за 18650 3.7 V батерија информации за Батеријата Случај

2018 Нови 15V Четири Модел 18650 Батериите за Складирање Заварување Парче Случај Носителот Кутија за 18650 3.7 V батерија информации

DEN 987.00
DEN 1410.72

Количината на стоката
Това е достапна


Ставка Опис
Батеријата Модел : Батерија 18650
Боја : Црна
Напон : 15v
Поддршка На Батеријата Број : 4 Батерии
Тежина : 38g
Висок Квалитет : Да
Is_customized : Да
Пакет : 10 Pcs,100 Компјутери ,1000 Компјутери
Материјал На Батеријата Носителот : Пластика
Сертификација : ROHS
Функција
>> 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
>> Модел за поддршка : 18650 Тесто тите години
>> Боја исто како слика.
>> Батерија не е вклучена.
>> Ако имате било какви прашања во врска со големини , бои , цена , испорака итн..,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со Trademanager или остави massege.
Слика Шоу
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
>>> Доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации, кои може да ни помогне да им служи на клиентите подобро и подобро.

Клучни карактеристики

боја:
10, 100, 1000
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
BTY
Број На Модел На:
BATTERYBOX023
Пакет:
No
Тип На Батерија:
18650
Тежина:
38g
Материјал:
Пластични
сертификација:
ROHS
Напон:
15V
Поддршка На Батеријата Број:
4
Is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата