• Неодамнешно
  • -25 %
4pcs Пластични ААА на АА Големина на Батеријата Конвертор Држачот на Батеријата Кутија Случај

4pcs Пластични ААА на АА Големина на Батеријата Конвертор Држачот на Батеријата Кутија Случај

DEN 87.00
DEN 116.64

Количината на стоката
Това е достапна


Опис
Карактеристики :
- Конвертира AAA големина на батеријата за да АА големина на батеријата
- Ништо комплицирано, само се држиме 1 AAA батерија во конвертор.
- Совршени за електроника и итни ситуации
- A gadget да се задржи блиску на дофат на раката, дома, во канцеларија, во кампот, итн.
Количина : 4 парчиња
Компатибилен Со : ААА батерии
Материјал : Пластика
Боја : Транспарентна
Големина (Кол. x L) : Прибл. 12 x 50mm
Тежина : 2g (1pcs)
Пакет Тежина : 15g
По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет вклучуваат
4 х ААА на АА Клетки Батеријата Конвертор Носителот Случај
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
liitokala
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
EST_LEF_305
Материјал:

Слични производи во категоријата