• Неодамнешно
10pcs АА Пластични Блек Метал 2A Држачот на Батеријата Складирање Сад За 2x AA Li-ion Кутија трговија на Големо

10pcs АА Пластични Блек Метал 2A Држачот на Батеријата Складирање Сад За 2x AA Li-ion Кутија трговија на Големо

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


100pcs АА Пластични Блек Метал 2 A Држачот на Батеријата Складирање Сад За 2x AA Li-ion Кутија трговија на Големо
Ставка Опис
Батеријата Носителот Тип : 3 V АА Батерија Чување на Кутии Жица Води За 2x AA Батерии
Бренд Име : King Wei АА Батерии Носителот Складирање Сад Жица Води За 2бр АА Клетки
Модел : 3v Батеријата Чување на Кутии За 2 Парчиња АА Литиум Клетки
Бои На АА Кутија Батеријата Складирање Носителот : Црна
3 V АА Батерија Носителот Складирање Сад За Батерија Тип : 3 V АА Батерија Li јонска Батерија
Поддршка на Батеријата Број : 2x AA Литиум Батерии
Висок Квалитет на 3 V АА Батерија Клип Носителот Случај Кутија : Да
Тип : 3 V АА Батерии Мобилен Држач за Складирање Сад За 2 Парчиња АА Батерија
Пакет : 10pcs Висок Квалитет на 3 V АА Батерија за Чување Носителот Кутија За АА Клетки
Тежина : 370g
Материјал : Пластични 3v АА Батерија Носителот Организатор Кутија За 2x AA Литиум Батерија
Функција
>> 100% Сосема Нов & Висок Квалитет И Фабриката За Продажба & Евтини И Бесплатен Превозот
>> Безбедно и Еколошки & 2016 година Нови
>> Модел за поддршка : АА Батерии
>> Одговараат За Далечинска Контрола на Хеликоптер ,Моќ Банка Случај,Батерија Тест Студија Алатка Конвертор,и др.
>> водење на вашата батерии организиран и заштитени .
>> Батерија не е вклучена.
>> Ако имате било какви прашања во врска со големини , бои , цена , испорака итн..,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со Trademanager или остави massege.
PS : (Работни Часови Форма од понеделник До петок во Кина Време : 8 : 30-18 : 00)
Фото Покаже :

Клучни карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
blm321
Бренд Име:
BTY
Пакет:
No
Точка име :
Батерија полнач за 2бр АА батерија
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Тежина:
10g
Номиналниот Напон:
АА Батерии Носителот Складирање Сад
Е _customized :
Yes
Сертификација на производи:
ROHS
SKU:
BATTERYBOX038

Слични производи во категоријата