• Неодамнешно
  • -29 %
3.2 m Расадник Банер, Розова Црвено Виолетова Bunting, Гарланд За 1-от Роденден на Подарок, Бебе Туш Крштевањето Свадба Партија Декорација

3.2 m Расадник Банер, Розова Црвено Виолетова Bunting, Гарланд За 1-от Роденден на Подарок, Бебе Туш Крштевањето Свадба Партија

DEN 358.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


3.2 m Не-Плетени Bunting Убава Гарланд Моделот Банер 1-ви Роденден Бебе Туш Крштевањето Свадба Децата Ден Партија Декорација
Вкупна должина : 320cm
Знаме големина : 17x17x17cm
Знаме количина : 12flags / string
Прилики : Најдобра Декорација За Повеќето Партии
Перат. Може да се употребуваат.

Клучни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
29
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Производ Класификација:
Банери
вкупна должина:
320cm
Знаме големина:
17x17x17cm

Слични производи во категоријата