• Неодамнешно
  • -29 %
280cm Елегантен Чипка Bunting Убава Гарланд Банер За Свадба Декорација Ангажман Партија Кога Партијата Булчински Туш Декорација

280cm Елегантен Чипка Bunting Убава Гарланд Банер За Свадба Декорација Ангажман Партија Кога Партијата Булчински Туш Декорација

DEN 358.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


280cm Елегантен Чипка Bunting Убава Гарланд Банер За Свадба Декорација Ангажман Партија Кога Партијата Булчински Туш Декорација
Вкупна должина : 280cm
Знаме големина : 15x19x19cm
Прилики : Најдобра Декорација За Повеќето Партии
Перат. Може да се употребуваат.

Клучни карактеристики

Повод:
Материјал:
чипка ткаенина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
31
Производ Класификација:
Банери
вкупна должина:
280
Знаме големина:
15x19x19cm

Слични производи во категоријата