• Неодамнешно
  • -29 %
3.2 m Ткаенина Bunting Темно Црна, Кафена и Сива Гарланд Злато Банер 1-ви Роденден Крштевањето Свадба Партија Декорација

3.2 m Ткаенина Bunting Темно Црна, Кафена и Сива Гарланд Злато Банер 1-ви Роденден Крштевањето Свадба Партија Декорација

DEN 358.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


3.2 m Не-плетени Ткаенини Bunting Темно Црна, Кафена и Сива Гарланд Злато Банер 1-ви Роденден Крштевањето Свадба Партија Декорација
Вкупна должина : 320cm
Знаме големина : 17x17x17cm
Знаме количина : 12flags / string
Прилики : Најдобра Декорација За Повеќето Партии
Перат. Може да се употребуваат.

Клучни карактеристики

Повод:
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
27
is_customized:
Yes
Производ Класификација:
Банери
вкупна должина:
320cm
Знаме големина:
17x17x17cm

Слични производи во категоријата