• Неодамнешно
Ballroom Танцува Здолништа Година Временски ограничени Модални Стандард Ballroom се Облекуваат Доведе Костим Нови Професионални Дами Жените Танц Фустани

Ballroom Танцува Здолништа Година Временски ограничени Модални Стандард Ballroom се Облекуваат Доведе Костим Нови Професионални

DEN 3638.40

Количината на стоката
Това е достапна


2015 година нови професионални ballroom танцува се облекуваат жените
Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни ја вашата висина, рамо ширина, биста, половината,колковите. ви благодариме

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
02
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Танц Тип:
Ballroom

Слични производи во категоријата