• Неодамнешно
Ballroom Танцување Фустан Мало Прилагодено Мажите Ballroom Опашка Одговараат на Меѓународниот Стандард Танц Поставување 35%woollen 5pcs Слободни Страна на курирската служба Dhl

Ballroom Танцување Фустан Мало Прилагодено Мажите Ballroom Опашка Одговараат на Меѓународниот Стандард Танц Поставување 35%woollen

DEN 17280.00

Количината на стоката
Това е достапна


Мало Прилагодено мажите Ballroom Опашка Одговараат Мажи 's Меѓународниот Стандард Танц поставување 35%волнени модерен танц костим
Вклучени 5pcs; облека, панталони,кошула,вратоврска,корселе
Бесплатен превозот од DHL
Ова е за Меѓународниот Стандард танц натпревар користење, со висок квалитет, различни како нормален опашка одговараат.
Нема акции, кога цел, ве молиме кажете ни за вашата големина, производството време е 7days.
за било какви прашања добредојдовте слободни да контакт.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Големина:
One Size
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
en
Пол:
Мажи
Танц Тип:
Ballroom

Слични производи во категоријата