• Неодамнешно
  • -30 %
Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените, Девојките се Облекуваат игри со авијација Чиста црни долги ракави јака Еластична мрежа ткаенина абсорбента дише

Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените, Девојките се Облекуваат игри со авијација Чиста црни долги ракави јака Еластична мрежа

DEN 7049.00
DEN 10070.40

Количината на стоката
Това е достапна

155 CM висина може да се носат иста големина фустан со 168 CM висина
3.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас . Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички.
Времето за испорака е одлучи според стилот на облека, општата стил е за 7 дена, комплексот стил е 10-15 дена, освен посебен случај, ве молиме да веруваме дека нашиот производ е вредно за вашето чека.
Ткаенини со високо еластична текстура на сомот, предиво, spandex и други производство, употреба на домот chiffon здолниште, еластична предиво, високо еластична ткаенина, перат, пот, светла боја, фина изработка, ние стандардно на Блискиот Исток за дупчење, сечење на површината 8-12, за да ви помогне во арената на Пина танц Пина. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4.
Совети : Големина на табелата е само за референца со мерења на грешка од 1-2cm, тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да ви даде?повторно љубезно ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
LIUHUO
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex

Слични производи во категоријата