• Неодамнешно
  • -20 %
5pcs/многу Симпатична цртан филм креативни мулти-функција пенкало фан топка-точка пенкало училиште подароци студентите за Пишување алатки

5pcs/многу Симпатична цртан филм креативни мулти-функција пенкало фан топка-точка пенкало училиште подароци студентите за Пишување

DEN 110.00
DEN 138.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Мастило Боја:
Сина
боја:
случаен
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
65836
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата