• Неодамнешно
  • -5 %
6PCS Симпатична Личност Хардвер Алатки корејски Канцелариски Креативни Ballpoint Пенкала Квалитет Пенкало Caneta Канцелариски Материјали

6PCS Симпатична Личност Хардвер Алатки корејски Канцелариски Креативни Ballpoint Пенкала Квалитет Пенкало Caneta Канцелариски

DEN 152.00
DEN 160.32

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 6 PCS Симпатична Личност Хардвер Алатки корејски Канцелариски Креативни Ballpoint Пенкала Квалитет Пенкало Caneta Канцелариски Материјали
Материјал : Пластика
Мастило боја : Црна
Големина : Цевка менгеме : За 16.5 cm
Шрафцигер : Околу 15.5 cm
Чекан : За 16cm
Комунални нож : Околу 15,8 cm
Менгеме на назад : За 16.2 cm
Сребрен клуч : За 16cm
Пишување Точка : 0.5 mm
Боја : Како на сликата покажува(Испрати случајно, не ги собереш на боја)
Функција : Пишување / Вчитување
Пакување Листа : 6 PCS/Set Хардвер Алатки Ballpoint Пенкала
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Клучни карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
PTDWCR
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Хардвер Алатки Пен
Материјал:
Пластични
Name1:
Хардвер Алатки Пенкала
Name2:
Пластични Ballpoint Пенкала
name3:
Личност Пишување Пен

Слични производи во категоријата