• Неодамнешно
  • -7 %
5Pcs Staedtler Луна 4271 стигнале Ballpoint пенкало ролер пенкало 0.7 мм мазна пишување Црно/Сино/Red/Розова/Виолетова Боја

5Pcs Staedtler Луна 4271 стигнале Ballpoint пенкало ролер пенкало 0.7 мм мазна пишување Црно/Сино/Red/Розова/Виолетова Боја

DEN 562.00
DEN 603.84

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви се изберат Мешани,ве молиме оставете ги вашите барања за бои и видови сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен избор
5 Pcs Staedtler Луна 4271 стигнале Ballpoint пенкало ролер пенкало 0.7 мм мазна пишување Црно/Сино/Red/Розова/Виолетова Боја Канцеларија и Училиште Снабдување
- Бренд : Staedtler Луна 4271 - Боја : Црна, Сина,Црвена,Розова,Виолетова - 0.7 мм - Состојба : Brand New - Должина на : 14.2 cm
Црна
Сина
Црвена
Пинк
Виолетова

Клучни карактеристики

боја:
5pcs секоја боја 1pc, црвена 5pcs, виолетова 5pcs, сина 5pcs, црна 5pcs, розова 5pcs, 5 компјутери мешана боја
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
4271
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Staedtler
Тип:
Ballpoint Пен

Слични производи во категоријата