• Неодамнешно
Свадба роденден Декорација Балон Колона База Пластични Столбови Латекс Балони Настан Партија Резерви Вода Балон База Стојат

Свадба роденден Декорација Балон Колона База Пластични Столбови Латекс Балони Настан Партија Резерви Вода Балон База Стојат

DEN 360.48

Количината на стоката
Това е достапна

Usages : за Свадба декорации, Среќен роденден, Фестивал декорација, Играчки за деца, Подароци, Партија декорација, Рекламирање, Прослава, Годишнина, Започнете бизнис, и така натаму. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Материјал : пластика. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа.
Во однос додатоци за правење на балон колона :
Балон клипови
Ако сакате да нарачате неколку објекти од нашата продавница, може да се следи подолу чекори :
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат.
Цената е само за Пластична база. Може да се Вода или sead исполнет. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. ( Можете исто така да се стави нешто тешки врз база на дното ).можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност.
Луѓето обично се купи 2 парчиња, за да ги направи во пар. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво.
Плаќање
1.
Превозот 1. Дијаметар на пол да се користи 4.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Клучни карактеристики

Повод:
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
Балон Колона База
Материјал:
Пластични
Класификација:
Ballon Колона База
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Име на производ:
балон база, вода балон база

Слични производи во категоријата