• Неодамнешно
  • -6 %
беж палачинка половина балет туту жените танцување балет туту балерина costumeBT8923

беж палачинка половина балет туту жените танцување балет туту балерина costumeBT8923

DEN 2482.00
DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна

За други prodcuts во парк,враќање и замена се прифатливи,Купувачите ќе си дозволи на превозот на трошоците за враќање, ако не постои квалитетот на лекот и / или големината на проблемот.
Боја Шема (на бои е само за референца,ако сакате да одговара на други бои, ве молиме контактирајте со нас. За Повратни Информации. За Враќање и замена. На производниот циклус трае околу 15-25 дена во шпицот на туристичката сезона(Од јануари до април,септември до декември),и тоа трае околу 7-10 дена во оф-сезона(Од Мај до јули).
Гради
Возрасни Големина со двојно гради,Дете Големина со едноставна гради. Без промена украси,боја на телото,tulle,украси може да бидат променливи.
Пријателски Потсетник
1. Кога сте примиле балет туту,ве молиме да се стави на подот за 2-3 часа, и тоа ќе биде мазна.)
За Превозот. Професионални Балет Туту и се облекуваат ќе биде предаден во рамките на 10-25 работни дена по приемот на плаќање.
Мерење Метод(ве Молиме мерка во државата носи леотар)
Висина : Застане директно со боси нозе заедно и да се измери од врвот на главата кон подот.
Големина
8/10/12/14/16 за Детето,XS/S/M/L/XL/2 XL за Возрасни.
Д-Биста на Половината : од Највисоката точка на биста до највисоката точка на хип турнеја.
Tulle Слој
7 Слоеви на tulle. За боја се менува, Тоа е прифатливо да се промени во боите на телото,tulle и украси. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин
. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Колковите : Застане исправен и повлечете лента низ најширокиот дел на колковите и задниот дел.
Половината : Наведнуваат на една страна за да се најде на браздата,тоа е вашиот природен половината,се повлече лента низ narrowest дел и да ја задржите лента малку лабава да се овозможи beathing соба.
Биста : Носат леотар ќе биде облечен,и повлечете ја премине во потполност дел на buts. Ако добиете и како нашите предмети,вашите 5 ѕвезди оценка е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Клучни карактеристики

Големина:
custom made, XS, S, M, L, XL, XXL, 8, 10, 12, 14, 16
Бренд Име:
LaBawella
Материјал:
Spandex,Полиестер,Памук,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT8923
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Здолништа:
7 слоеви на tulles
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
превозот метод:
EMS,E-pacaket,e-EMS,DHL,AliExpress Стандард за Испорака
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,Tulle
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина
превозот:
Бесплатен превозот

Слични производи во категоријата