• Неодамнешно
  • -45 %
Нови Пристигнување Деца Балет Туту Фустан Лебедово Езеро Балет Пердув Костими Деца Балет Девојка се Облекуваат за Деца

Нови Пристигнување Деца Балет Туту Фустан Лебедово Езеро Балет Пердув Костими Деца Балет Девојка се Облекуваат за Деца

DEN 2075.00
DEN 3772.80

Количината на стоката
Това е достапна


вклучува : фустан + рака цвет + headwear
ве молиме имајте во предвид : Бидејќи танц фустан е производство неодамна,
на предиво ќе биде имаат некои мирис,
облеката се стави во место, кои имаат правец за втор ,
облека ќ стане без мирис
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XS/90
85-90
S/100
95-100
M/110
105-110
L/120
115-120
XL/130
125-130
XXL/140
135-140
XXXL/150
145-150
4 XL/160
155-160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Број На Модел На:
A832
Пол:
Девојки
Боја Класификација:
Бела/Rose red /Розова/Red/жолта/темно сина/светло сина
Се применуваат за родова:
Девојки
Референтна висина:
90.100.110.120.130.140.150.160

Слични производи во категоријата