• Неодамнешно
АВТО -2 Поставите Багаж Куфер Замена Тркала Оски и Клуч Поправка поставите 84*24mm

АВТО -2 Поставите Багаж Куфер Замена Тркала Оски и Клуч Поправка поставите 84*24mm

DEN 349.92

Количината на стоката
Това е достапна

може да издржи голема тежина
Не е лесно да се носат и солза.
Тоа е многу флексибилен.
боја : Црна
Материјал : Пластични+Метал
големина : 84*24mm
Пакет Содржина : 2x тркала
4x лежишта
2x клуч
2x болт
4x заптивка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Подигнете Клапи

Слични производи во категоријата