• Неодамнешно
Готски Секси долна Облека Црна Црвени Светла ПВЦ Faux Кожа Клуб Фустан Фетиш Партија носат S--6XL GL885

Готски Секси долна Облека Црна Црвени Светла ПВЦ Faux Кожа Клуб Фустан Фетиш Партија носат S--6XL GL885

DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


Уп : GL885
Боја : Црна ,Црвена Боја .
Вклучува : една Секси ПВЦ Фустан .
Спецификации :
Големина S6 XL .
Боја Црна ,Црвена
Пакување
Секој во polybag
Вклучуваат
еден Секси ПВЦ Фустан .
Минимална Количина
1 објект
Цел
ОЕМ & ODM се прифатени
Рок На Плаќање
Обработка На Време
3-5 дена по приемот на плаќање
Испорака
DHL, EMS, Хонг Конг Регистрирани Воздух Парцела, Хонг Конг Брзина Пост или по море
Пазарот
Во светот Dropshipping Dropshipping купувачи,ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата нарачка или ни e-mail
Услуги на клиентите Ние гарантира дека сите производи се со висок-вредност на стоката преку внимателно одбрани. Луѓе кои сака да им даде на Неутрална Реакција, сака да се каже "повеќе или помалку иста, во целина" и не се навикнати да прават Позитивни Повратни информации, ве молиме контактирајте со нас во приоритет, така што можеме да го реши тоа.
Забелешка Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да се направи.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Sleeve Стил:
Strapless
Силуета:
Директно
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Синтетички Кожа
Деколте:
Backless

Слични производи во категоријата