• Неодамнешно
Топла Продажба Плус Големина Чипка Еротска долна Облека Babydolls Жешки Секси Ноќен Сон се Облекуваат Пижами Дамите поставите латекс бебе кукла секси долна облека

Топла Продажба Плус Големина Чипка Еротска долна Облека Babydolls Жешки Секси Ноќен Сон се Облекуваат Пижами Дамите поставите

DEN 714.24

Количината на стоката
Това е достапна

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
Топла Продажба Плус Големина Чипка Еротска Долна Облека Babydolls
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
ПОЛОВИНАТА
Мерка околу вашата природна половината, се најмалите дел.
НИСКА ПОЛОВИНАТА
Мерка Околу 2" под природни половината или 2 прста под папокот. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
00004
Ткаенина Тип:
Чипка

Слични производи во категоријата