• Неодамнешно
  • -6 %
Патување преносни бања прибор поставена четка за заби носителот сет за миење првенство паста за заби складирање кутија со капак

Патување преносни бања прибор поставена четка за заби носителот сет за миење првенство паста за заби складирање кутија со капак

DEN 225.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани Купувачи,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни со
нашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателни
менаџмент. ви благодарам многу.
Преносни Комунални multicolor голема четка за заби кутија Крпа Првенство Организатор Бања За Кампување Патување Празници Додатоци Сет
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Складирање мие чаша паста за заби четка за заби Мала крпа направи.
Постојат многу дупки на врвот дизајн, лесно дише, останете здрави и суво!
Патување специјална четка за заби чаша со бонбони бои, убаво и светло, но исто така и транспарентен стил, тоа е многу корисно и практично.
Погоден за домашни, патување, логорување и други користи
пакет :
1 x четка за заби складирање кутија (Вклучувајќи lanyard)

Клучни карактеристики

Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
miao-484
Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Производот:
четка за заби кутија
Број На Модел На:
Четка за заби складирање кутија
Тип:
бања Материјали
Функција:
Складирање
е - прилагодена:
Yes
Употреба:
Патување, кампување четка за заби складирање кутија
Тип-02:
Кампување резерви
Тип-03:
Патување Материјали
Големина:
20*5cm
Функција:
Удобен и практичен

Слични производи во категоријата