• Неодамнешно
  • -30 %
Нова Промоција На Бела Боја Домаќинство Автоматско Авто Паста За Заби Фармацевт + Четка За Заби Носителот Сет

Нова Промоција На Бела Боја Домаќинство Автоматско Авто Паста За Заби Фармацевт + Четка За Заби Носителот Сет

DEN 621.00
DEN 887.04

Количината на стоката
Това е достапна

бели Бои

Клучни карактеристики

Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
HOM-0020
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата