• Неодамнешно
2017 Традиционалните Јапонски Кимоно Жените Јапонија Памук Yukata Жените Седат Дома Облека Одговара на Жените Sleepwear Пижами 041613

2017 Традиционалните Јапонски Кимоно Жените Јапонија Памук Yukata Жените Седат Дома Облека Одговара на Жените Sleepwear Пижами

DEN 944.64

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Традиционалните Јапонски Kimonos Жените Јапонија Памук Yukata Жените Седат Дома Облека Одговара на Жените Sleepwear Пижами 041613

Клучни карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Пол:
Жените
Тип:
кимоно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
041613
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека

Слични производи во категоријата