• Неодамнешно
  • -20 %
ZD Автомобил-Стил, Светлечки Телефонски Број Паркинг Картичка Налепници За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон Ibiza Lexus

ZD Автомобил-Стил, Светлечки Телефонски Број Паркинг Картичка Налепници За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон

DEN 108.00
DEN 135.84

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : Smart Загатка Телефонски Број Плоча
Состојба : 100% сосема нов
Големина : Околу 15*2cm
Боја : Злато, Сребро.
Едноставен и лесен за секој Лесно Промена
Доволно броеви чипови
Различни комбинации
Едноставен Дизајн / Вшмукување Чаша метод
Прозрачна, повеќе лесен за употреба во текот на ноќта
Пакет Листа
1x паркинг телефонски број картичка (без мало кутија)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZD
Материјал:
Пластични
Налепница Сместување:
Централната Конзола

Слични производи во категоријата