• Неодамнешно
  • -23 %
HuiER Австралија Дебели Чиста Волна Столче Покрие Авто Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија Седиште Опфаќа Мека Душеци Перница Бесплатен Превозот

HuiER Австралија Дебели Чиста Волна Столче Покрие Авто Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија Седиште Опфаќа Мека Душеци

DEN 579.00
DEN 752.16

Количината на стоката
Това е достапна


Hui ER Австралија Дебели Чиста Волна столче Покрие Авто Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија Автомобил Опфаќа Мека Душеци Перница Бесплатен Превозот со продаваат на мало Пакет
Опис : 1. Име : Hui ER Волна Автомобил Потпирач Подлога 2. Боја : Црна,Златна,Розова,Жолта,Бела,Виолетова,Црвена 3. Тежина : 300g 4. Големина (Lx W) : 30 x 15cm 5. Автомобил Направи : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Комбиња, Камиони И Спортски Автомобили 6. Материјал : Австралија Дебели Чиста Волна Карактеристики : 1. Мек материјал прави што повеќе да се релаксираат, да додадете утеха на вашата рака. 2. Заштита на оригиналната корица на автомобил столовите. 3. Совршено се вклопуваат и лесна инсталација со висока еластичност еластична бенд. 4. Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени. 5. Уживајте во вашиот удобно возење време. Пакет Се Вклучени : 1 * Hui ER Волна Автомобил Потпирач За Подлога

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Mfg Серија Број:
Потпирачи За Раце Седиште Маска
сет парче:
1
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Висина:
7cm
Објектот Ширина:
15cm
Материјал Тип:
Волна
Објектот Тежина:
300g
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Спречување на Арм-mucsle Парализа
Бренд Име:
HuiER
боја:
Црна,Златна,Розова,Жолта,Бела,Виолетова,Црвена
feature01:
за ФОЛКСВАГЕН /за Мерцедес-Бенц /за Ауди /за BMW /за Mazda
feature03:
за Ford /за Kia /за Volvo /за Chevrolet итн.
Материјал Тип:
Австралија Дебели Чиста Волна

Слични производи во категоријата