• Неодамнешно
  • -25 %
2018 сосема нов стп кожа не се движи столче подлога, авто не слајд автомобил седиште перница, универзален автомобил додатоци еден седиште опфаќа

2018 сосема нов стп кожа не се движи столче подлога, авто не слајд автомобил седиште перница, универзален автомобил додатоци

DEN 1404.00
DEN 1872.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние, исто така може да го користите EMS, DHL, Fedex и др.
ИСПОРАКА
Поголемиот дел од нашите производи ќе бидат испорачани бесплатно преку Aliexpress е складиште, тие ќе бидете сигурни дека стоката ќе биде побрзо и безбедност, но тоа исто така зависи од производот тежина & големина, и превозот област да биде различна. Купувачи се одговорни за враќање превозот и такса за ракување. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме љубезно ни остави активен 5 ѕвезди повратни информации. Сите се враќа, мора да го придружува со оригинално пакување во оригиналната состојба. Повеќе детали ве молиме љубезно се однесуваат на производот настава. Затоа вашата повратна информација е ВРВОТ ВАЖНО за нас. Пред испорака ние ќе ги провери & пакет на стока добро.
СЕ ПРОДАВА ВЕТУВАЊЕ
1. Ако какво било сомневање може преку on-сајт поштенско сандаче контактирајте со нас, ние ќе бидат детални одговори. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите наши клиенти. Производ кој е оштетени или исчезнати компонента НЕ се враќа.
1, Зошто толку многу луѓе го избере " Искра Ѕвезда "?
а, гаранција за квалитет
б, побрза испорака, Обично, ние можеме да испорака на 80% нарачки во 7-18 дена
c, одлична услуга(проверете повратна информација) 2, Зошто нејзините подобро? а, тоа е не слајд грб, така што не ќе се движи б, материјалот е подобар, па така тешко и да се чувствуваат подобро
КУПУВАЧОТ НАСТАВА
Кога сте подготвени да се заклучи трансакцијата, можете да го користите Alipay сметка како медиум да биде одговорен за плаќање (во моментов Alipay е ЕДИНСТВЕНИОТ начин за нас да се прифати).
3 ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. На Alipay ќе се замрзне на плаќање за стоки, и ќе не ослободи, да ни се додека не доби вашата стока. другите изразат начин, но тоа обично треба вашата дополнителни превозот надомест додаде. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.
ПОВРАТНИ информации
1 Ние зависи од вашето задоволство да успех.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
46cm
Објектот Висина:
1cm
сет парче:
1
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
0.8kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Должина:
93cm
Бренд Име:
spokle stoa
Mfg Серија Број:
сите
Автомобил Направи:
de
Специјални Функции:
no
Материјал Тип:
СТП Кожа

Слични производи во категоријата