• Неодамнешно
  • -5 %
Се КРИЕШЕ,2009~2011/2012~2015 година,Автомобил Стајлинг за CR Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка

Се КРИЕШЕ,2009~2011/2012~2015 година,Автомобил Стајлинг за CR Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка

DEN 22800.00
DEN 24000.00

Количината на стоката
Това е достапна


Се КРИЕШЕ,2009~2011/2012~2015 година,Автомобил Стајлинг за CR Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка
1.Model1 : 2009~2011 автомобил светла.
2.Model2 : 2012~2015 автомобил светла.
===================================================================================================
светла додатоци :
35 W 12 V КРИЕШЕ СИЈАЛИЦА(Изборен 4300 K,6000 K,8000 K,Ако не ми кажете,ние ќе направиме се 6000 K)
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Клучни карактеристики

Температура На Боја:
Хонда CRV
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
CR-V-Година:
2012,2015,2010,2014,2009,2013,2011
Материјал Тип:
ABS и ал
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Хонда Модел:
CR-V

Слични производи во категоријата