• Неодамнешно
  • -5 %
LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за CR Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка

LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за CR Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка

DEN 82080.00
DEN 86400.00

Количината на стоката
Това е достапна


LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за CR Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,CR главата светилка
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сите LED
Температура На Боја:
Хонда CRV
Wattage:
2017 to 2018year
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Хонда Модел:
CR-V

Слични производи во категоријата