• Неодамнешно
4pcs Висока Моќност RGB Мулти-Боја LED Рок Светлина Комплет Камион SUV Off-Road Брод w/ паметен Телефон Bluetooth Далечински Управувач за Џип

4pcs Висока Моќност RGB Мулти-Боја LED Рок Светлина Комплет Камион SUV Off-Road Брод w/ паметен Телефон Bluetooth Далечински

DEN 1584.00

Количината на стоката
Това е достапна

4pcs Водоотпорен 9 W Брод Мозоци Plug Светлина 6 LED Брод Светлина Подводни Брод Светилка
Технички Спецификации : Три(3) 3 Вати Led диоди Секоја Сијалица 495 Lumens Секоја Сијалица 50,000+ Часа Просечниот животен век 2 Години На Континуирана Употреба 9-24 Volt DC Влез - Компатибилен Со Секое Возило Има 12 Volt DC Извор на Енергија! Инстант On/Off, Нема загревање Оперативни Temp : -40 ~ + 145 Степени Ниска Потрошувачка на Енергија IP68 Оценка Уникатен Трајни Март/УВ Отпорни Paiting Технологија, Висока Температура, Ниска Температура, Температурата на шок, УВ, Влага, Сол Магла, Песок и Прашина, Вибрации, надморска Височина, E-марк, CE, Rohs, & SAE Сертификати Употреба : atv настана, спортски автомобили, Проект Возила, Чамци, Рибарски Чамци, Watercraft, Off Road, 4×4, Рударство Возила, Тешка Опрема, Камиони, за Џипови, Мотоцикли, Чамци, Снег Plowing, Моторни, Нешто Што Користи DC Батеријата
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме! Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.
Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Превозот начини
E пакет, EMS, Кина пост,UPS-от,DHL,Fedex и TNT
За НАС

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Специјални Функции:
16 бои опција
Wrangler-Година:
2011,2010,2015,2014,2013,2012
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Материјал Тип:
алуминиум pc
Објектот Дијаметар:
2inch
Бренд Име:
ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
ТА-Ro-009
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
2kg
Jeep Модел:
Wrangler
моќност:
9W
Напон:
12v 24v
Модел:
4pcs/set
живот:
Повеќе од 50000hours
боја опција:
RGB
Напон:
12V 24V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Слични производи во категоријата